Kommenteeri

Arenev tehnoloogia ümbritseb meid kõikjal

Igapäevaelus oleme põimunud küll otsesemalt, küll kaugemalt erineva tehnoloogiaga. Kas ja kui palju me seda tegelikult märkame, on individuaalne.
Tehnoloogia pole alati mõni uus tehnikavidin. Tehnoloogia on ka viis, kuidas luuakse asju, mida me igapäevaselt kasutame. Vahel tasub mõelda sellele, mida inimesed on tooteid luues endast andnud. Millist eeltööd vajab tänapäevane kõrgkvaliteetne heliallikas. Millise nurga alt läheneb tööriistatootja, arvestades efektiivsust, mugavust, turvalisust inimeste töös, kes nende seadmeid igapäevaselt kasutavad. Millist ilumeelt omab käsitööehetevalmistaja, kuidas tema jõuab kvaliteetse ning pilkupüüdva tooteni. Milliseid trende peavad arvesse võtma mööblitootjad, et püsida konkurentsis ning olla oma toodanguga esiplaanil. Kuidas söögivalmistamise seadmed muudavad söögitegemise igapäevaselt paremaks elamuseks. Rasketehnika eesmärk on muuta keerulised tööd jõukohaseks, selle taga peitub tõeline inseneriteadus.
Need siin on vaid mõned näited, kuid mida ma öelda tahan - vahel tasub mõelda, milline panus on antud inimeste poolt, keda me pole kunagi näinud, et meie igapäevaelu muuta paremaks, mugavamaks, elamusterikkamaks. Seda pingutust tasub hinnata.Lisa kommentaar

Email again: